«

»

Lancome Hypnose
Značka Lancome je ve světě kosmetiky dobře známá a nabízí širokou škálu klasických i moderních vůní. Jistě ani pro vás nebude její vůně Hypnose novinkou. Nelze tuto smyslnou vůni ponechat bez povšimnutí. Vznikla roku 2005 a název Hypnose nese jednoduše proto, že vás ihned očaruje.

Lancome Hypnose

Lancome Hypnose patří do kategorie orientálně dřevitých vůní a výrazně je v ní cítit vanilka. Co se složení týče, základ tvoří vetiver a vzácná dřeva, srdce je složeno ze vzácných druhů orientálních dřev a čisté vanilky a hlava z mučenky a bílých květů. To o ní mnohé vypovídá.

Ne každé ženě bude Hypnose příjemná. Jedná se o těžší vůni a právě vanilka může být mnohým nepříjemná. I tato vůně patří mezi ty, které si buď okamžitě oblíbíte, nebo je nadosmrti zavrhnete. Před koupí ji proto důkladně otestujte, nejlépe několikrát. Pokud toužítě po vanilkové vůni, ovšem Hypnose vám nesedí, vyzkoušejte například Hypnotic Poison od Diora.

S vůní Hypnose nic nezkazíte ani přes den, ani na večerní nošení. Patří mezi tzv. „držáky“. Pokud se s ní ráno navoníte, budete ji cítit ještě večer. Sluší všem ženám bez rozdílu věku. Důležité je, aby je ani jejich okolí neobtěžovala. Těžko budete trávit celý den v kanceláři s kolegyní, jejíž parfém vám zvedá žaludek. A to Hypnose skutečně dovede.


Lancome Hypnose seženete v podobě toaletní nebo parfémové vody o objemu 75, 30 a 50 ml. K dostání je i v dárkovém balení s tělovým mlékem a řasenkou nebo sprchovým gelem. Ty pak vůni ještě znásobí!

Můžete zakoupit i její vzdušnou, citrusovou variantu Hypnose Eau Legere a také novinku roku 2009 Hypnose Senses . Neznamená to, že komu se líbí Hypnose, oblíbí si i Hypnose Senses a naopak. Zásadně se totiž liší.

Vyhledáváte-li ve vůních výraznou vanilku, Hypnose od Lancome je tu právě pro vás!

Parfém Lancome Hypnose nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 1399,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>