«

»

Angel
Angel od Thierryho Muglera je orientální vanilková vůně pro ženy. Roku 1992 ji navrhli pánové Olivier Cresp a Yves de Chirin. Jedná se o těžší sladkou labužnickou vůni. Základ je složen z pačuli, vanilky, čokolády a karamelu. Srdce tvoří broskev, meruňka a plody mučenky a hlava se skládá z bergamotu a mandarinky. Nejvíce z celé vůně vystupuje karamelový a medový tón.

Thierry Mugler Angel

Angel je rozporuplná, konfliktní vůně. Dělí ženy na dvě skupiny. Na ty, které na ni nedají dopustit, a na ty, kterým se vyloženě protiví. Nelze určit, pro kterou věkovou skupinu je tato vůně vhodná, řekla bych, že jde napříč všemi věkovými kategoriemi. Z českých celebrit ji používá například Dana Morávková.

Na testovacím papírku či na oblečení se vůně rozvine úplně jinak. Pokud se vám na těle nelíbí, zkuste ji raději na oblečení. Mění spolu s tělesnou teplotou. Čím větší teplota, tím více vystupují svrchní tóny medu a broskve. Muži milují tuto vůni!


Vůně Angel je jako stovřená pro slavnostní příležitosti. Když už ji neupotřebíte na ty nej příležitosti, jako je například ples či svatba, jistě s ní oslníte v divadle nebo na firemním večírku. Buďte při aplikaci opatrné. Méně zde znamená více. Jelikož jde o těžší vůni, nedoporučuji ji nosit za parných letních dnů. Naopak do chladnějšího podzimního, zimního, ale i jarního počasí se hodí velice.

V České republice se prodává jako toaletní nebo parfémová voda. K dostání je o objemech 25, 50 a 100 ml. To ale není všechno! Pokud jste si jistá, že si tuto vůni pořídíte víckrát, můžete ušetřit tím, že si ji zakoupíte v plnitelném flakonu. Nejen o Vánocích potěšíte své blízké, ale třeba i sebe dárkovou sadou, která kromě vůně obsahuje i tělový krém a sprchový gel.

Existuje i mnoho jejích limitovaných variant, například toaletní voda Angel Sunessence Edition Bleu Lagon či parfémová voda Angel Garden of Stars – Pivoine Angel.

Tento parfém je natolik vydařený, že roku 2007 vstoupil do Síně slávy FIFI!

Parfém Thierry Mugler Angel nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 1959,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>