«

»

Calvin Klein One
První vůně pro oba z návrhářské dílny Calvina Kleina. Vytvořena byla roku 1995 a tehdy po ní toužil snad každý. Dnes je na trhu spousta jiných unisexových vůní, ale i tak zůstává CK One mezi těmi nejvyhledávanějšími.

Calvin Klein One

Je nekonfliktní, svěží, s převážně citrusovými tóny. Její základ tvoří pižmo a ambra, srdce hedion, fialka, růže a muškátový ořech. Hlava je složena z bergamotu, kardamonu, ananasu a papáji. Právě bergamot je cítit ze všech ingrediencí nejvíce. Tato vůně osloví spíše mladší lidi, ovšem ani jejich rodičům zapovězena není. Je vhodná pro celoroční užití.

Někteří partneři jistě ocení, že mohou používat tutéž vůni. Ovšem to, že je vůně CK One označovaná jako unisexová, rozhodně neznamená, že bude na ženách i mužích vonět stejně. Opak je pravdou. Každý je individualita a jeho pokožka má vlastní nezaměnitelnou vůni, kterou vnímáme pouze podvědomě. Záleží na tom, jak se vůně naší kůže snese s vůní toho či onoho parfému. Na každé ženě a na každém muži se tedy každá vůně rozvine jinak. Co se CK One týče, vlivem této chemie se na ženské kůži rozvoní podstatně jemněji než na té mužské.


Calvin Klein One seženete v podobě toaletní vody o objemu 100 ml nebo v maxibalení o 200 ml. K dostání je i jako dárková sada, která kromě toaletní vody ukrývá i miniaturu, vhodnou například do kabelky či kufru. Kdykoliv během dne tak můžete svou vůni osvěžit. Přejete-li si vůni ještě zintenzivnit, je tu pro vás i vynikající CK One sprchový gel a také deostick.

Každý rok přijde Calvin Klein s novou limitovanou edicí této vůně. Svým odlehčeným ovocným složením i názvem „Summer“ je určená na léto. Zatímco si stále ještě můžete pořídit, na trh už vstoupila i ta pro rok 2011.Vůně CK One je natolik oblíbená, že se již v roce 1995, tedy v roce svého uvedení na trh, stala nejoblíbenější vůní roku a v roce 2010 pak vstoupila do Síně slávy cen FIFI. Gratulujeme!

Parfém Calvin Klein One nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 479,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>