«

»

YSL Belle d´ Opium

YSL Belle d´ Opium

Na konci roku 2010 byla představena vůně, která navazuje svých názvem i flakónem na dnes již legendární Opium, vytvořené roku 1997. Jména i flakóny se navzájem opravdu podobají, ale to je všechno.

 
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

YSL Belle d´Opium

Zatímco původní Opium je vůně orientálně kořenitá a natolik výrazná, že každého, ať už v dobrém nebo ve špatném smyslu slova omámí, nové Belle d´ Opium je jemnější. Jedná se spíš o středně těžkou vůni. Lehká není, extrémně těžká a dusivá ovšem také ne. Její základ tvoří santalové dřevo, kadidlo a kouřové tóny, srdce se skládá z jasmínu Absolute, bílého pepře a broskve. Hlava je pak složena z gardérie a lilie Casablanca. Vůně je řazena mezi ty orientálně květinové.

Dost už bylo připomenutí „starého dobrého“ Opia a nyní už výhradně o nové vůni Belle d´ Opium. Vytvořili ji Honorine Blanc a Alberto Morillas. Vůně je zajímavá, hřejivá, omamná. A hodně vášnivá. Velkým kladem je, že muži ji hodnotí jako velmi přitažlivou. Nejvíce je v ní cítit broskev, a směs květin s již zmíněnými kouřovými tóny. Připomíná mi vůni černého čaje s broskvovou příchutí od značky Pickwick. 🙂

 


Působivá je i poněkud dekadentní reklamní fotografie. Polonahá přehnaně namalovaná dívka s uhrančivým pohledem, spoustou masivních šperků na krku i zápěstích leží na podlaze, zahalená do oblaků kouře… Ne že by nositelka této vůně musela vypadat přesně takhle, přesto se k ní Belle d´ Opium hodí. Bude však slušet všem ženám v mladém, ale i pokročilém věku. V létě bych flakón nechala odpočívat, přece jenom do letních dnů je to docela „dryják“, ale na podzim, na jaře a zejména v zimě bude vůně skvělá. Vřele doporučuji důkladně ji před nákupem vyzkoušet. Přece jenom je to něco úplně jiného, než běžně používáme.

Pokud vás vůně Belle d´Opium zaujala, můžete si ji pořídit v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 nebo 90 ml. Hezká je i dárková sada, kterou jistě potěšíte své blízké nebo sebe!

 

Parfémy Yves Saint Laurent nabízí:

E-shop Objem Cena
Parfemy.cz 90 ml 1750,- Kč
     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>