«

»

Chanel Allure

Chanel Allure

Přepychový palác, na stěnách nádherné tapety, bytelný nábytek z toho nejdražšího dřeva, jako dekorace všude perly a … zlato, Allure. Na honosném trůnu sedí perský král, po jeho pravici královna a vedle nich křehká mladá tmavovlasá princezna. Ta se lehce usmívá na každého svého ctitele, který přichází žádat o její roku a půl království k tomu.

Chanel Allure

Vůni Allure (v překladu „zlato“) od Chanel sestavil roku 1996 Jacques Polge, autor mnoha dalších vůni značky Chanel. Již pouhý rok od svého uvedení na trh získala tato vůně od světoznámého ocenění FIFI titul nejlepší parfém roku 1997.

Allure se řadí mezi květinově svěží orientální vůně. Její základ tvoří haitský vetiver, stulík a vanilka z Réunionu. Srdce je složeno z orientálního jasmínu, magnólie a zimolezu. Hlava se skládá ze sicilské mandarinky, májové růže a kalabrijského citrónu. Celkový dojem? Noblesní vůně a nádechem romantiky, přiměřeně spojující květiny a vanilku.

 


Vůně je elegantní, luxusní, originální, sladší, krémová, pudrová, hřejivá, smyslná, jemná a velmi ženská. Nesmírně přitahuje muže a působí na ně doslova jako afrodiziakum. Dalším kladem je skutečnost, že neobtěžuje lidi v okolí. Samozřejmě za předpokladu, že to s aplikací nepřeženete. Allure voní opravdu velmi, velmi dlouho a jen tak ji ze sebe nesmyjete. Nemusíte si k ní nutně obléci kostýmek nebo podobné oblečení, můžete ji nosit i k něčemu pohodlnějšímu. Provoní vám den ve škole či v práci stejně tak jako slavnostní událost.

Allure od Chanel je k dostání v podobě toaletní nebo parfémové vody o objemu 35, 50 a 100 ml.  Pozor, parfémová voda je v porovnání s tou toaletní mnohem více pudrová a vanilková. Skvělým doplňkem může být tělové mléko nebo mýdlo. Allure od Chanel má čarovnou moc. Jakmile si ji oblíbíte, nebudete chtít jinou.

Parfém Channel Allure nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 2259,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>