«

»

Calvin Klein Beauty

Calvin Klein Beauty

Vůně, která se na pultech obchodů objevila na sklonku roku 2010. Nejnovější dámská vůně od Calvina Kleina. Beauty. Byla vytvořena proto, aby podpořila novou kolekci oblečení značky Calvin Klein. Její autorkou je Sophie Labbe.

Calvin Klein Beauty

Co se charakteristiky týče, vůně je klasifikována jako květinová. Pronikavá vůně bílých květů, upřesnila bych. Základ tvoří cedrové dřevo, srdce je složeno z jasmínu, lilie Cally, konvalinky a jíž zmíněných bílých květů. Svrchní tóny hlavy se pak skládají ze svěžího akordu a semínek ambrette.

Tato vůně bílých květů ve mně evokuje rozkvetlou louku, po níž mladá křehká dívka – blonďatý anděl – bezstarostně běhá a užívá si letního dne… Divoké luční kvítí lehounce hladí její bosé nohy… Široko daleko je slyšet pouze zpěv ptáků a cvrlikání broučků. Veselý to den.


Nechť každý pro sebe zhodnotí, zda Beauty (v překladu „kráska“) je opravdu skvostem mezi vůněmi. Většina z nás na ní totiž nic výjimečného nevidí, je celkem nudná a zejména snadno zaměnitelná. Výhodou ale je, že je nekonfliktní a také ji lze koupit jako dárek, aniž byste se museli obávat velkého zklamání. Vzhledem k tomu, že se jedná o vůni z bílých květů, má tato vůně dobrou výdrž.

Beauty od Calvina Kleina si dovedu představit především na mladších ženách a dívkách. Klidně i na dospívajících slečnách, chtějí-li se občas navonět. Nejlepší službu vám tato vůně prokáže na jaře a v létě, zkrátka za teplých dní. Na zimu by to chtělo něco intenzivnějšího, ale rozhodující ať je vkus každé z nás. Beauty je vhodná spíš na denní nošení, do školy či do práce. Při šetrné aplikaci s ní nebudete nikoho obtěžovat.

Beauty od CK si můžete pořídit v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 nebo 100 ml. Podpořit ji můžete ještě tělovým mlékem a sprchovým gelem.  Zřetelná je i podoba s vůní Truth též od CK.

Parfém Calvin Klein Beauty nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 709,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>