«

»

Calvin Klein Obsession

Calvin Klein Obsession

Další slavná vůně od Calvina Kleina vznikla roku 1985 a již o pouhý rok později získala světoznámé ocenění FIFI za nejlepší parfém roku 1986. A aby toho nebylo málo, roku 1998 vstoupila vůně Obsession do Síně slávy.

Posedlost, Obsession, je charakterizovaná jako orientální vanilková vůně. Složení je ve srovnání s jinými vůněmi o něco složitější. Základ se skládá z ambry, mechu, vonné tyčiny a pižma. Srdce tvočí jasmín, květy pomeranče, santalové dřevo, vetiverový olej, koriandr a bazalka. Hlava je složena z citrusů mandarinky a bergamotu a také z vanilky a směsi zelené nuance.

Calvin Klein Obsession

Bezprostředně po aplikace je vůně neuvěřitelně silná a leckoho by mohla „porazit“. Postupem času zjemní, ale i tak je tato vůně velice silná a málokomu sedne. Je v ní cítit dřevo, kakao, vanilka a také vonná tyčinka. Zkrátka orient. Zajímavé je, že ačkoliv ve složení uvedené nejsou a do orientálních vůni se nepřidávají, jsou v ní cítit i aldehydy.

Obsession je originální, svůdná, elegantní vůně. Není pro každého, právě naopak. Většině žen bude připomínat zatuchlost, starobu. Kdo si ji však jednou oblíbí, nebude se jí chtít vzdát. Vůně je vhodná zejména pro ženy od středního věku a rozhodně se nehodí pro dospívající dívky. Stačí aplikovat velmi málo, jeden dva střiky jsou akorát, a budete nepřehlédnutelná. Obsession má tu výhodu, že vydrží vonět skutečně dlouho, dokonce i po umytí. Doporučuje se však nestříkat ji na oblečení, protože po ní zůstávají skvrny. Také bude lepší vyvarovat se malým uzavřeným prostorám. Tato vůně je vhodná především na večerní nošení, do práce apod. bude lepší zvolit lehčí vůni.


Obsession se vyrábí v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 a 100 ml. Pokud hledáte lehčí variantu, zkuste Obsession Night nebo Secret Obsession!

Pro pány je tu Obsession for Men.

A perlička na závěr. Říká se, že vůni Obsession používal i Michael Jackson…

Parfém Calvin Klein Obsession nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 599,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>