«

»

Thierry Mugler Alien

Thierry Mugler Alien

Magie ukrytá ve fialovém flakónu, symbolizujícím kámen mudrců… Tajemná, svůdná, výrazně jasmínová vůně. Vůně, která vás přivede do úplně jiného světa. Že už víte? Ano, řeč je o vůni Alien z návrhářské dílny Thierry Muglera. V roce 2005 ji sestavili pánové Dominique Laurent a Ropion Bruyere.

Thierry Mugler Alien

Alien je orientálně dřevitá vůně, jejíž složení není nikterak komplikované. Základ ukrývá pouze bílou ambru, srdce se skládá z kašmírového dřeva a hlava z jasmínu. Vůně je to zvláštní, taková vůně jehličnanů po dešti s dominantním jasmínem a také trochou mechu. Je nasládlá, ale ne sladká. Nachází se v ní i cosi větrového, něco jako mentolové bonbóny.


Zatímco o 13 let starší sourozenec Angel spoustu lidí vyloženě obtěžuje, mladší Alien je na tom lépe. I on může obtěžovat, ale ve srovnání s Angelem mnohem méně. Alien se hodí k sebevědomým upraveným ženám bez rozdílu věku. K ženám, které už vědí, co v životě chtějí. Zvlášť vyjímat se pak bude k elegantnímu kostýmku. Provoní vám den v kanceláři stejně dobře jako slavnostní večírek či premiéru v divadle. Rozhodně však tuto vůni nekupujte jen na základě recenzí, bez důkladného vyzkoušení. Předejte tak případnému zklamání.

Alien je k dostání v podobě jak toaletní, tak parfémové vody. Můžete si vybrat v celé škále objemů. 15, 30, 60, 90 ml, jak je libo. Jistě vás či vaše blízké potěší i možnost dokoupení tělového mléka. Zajímavé jsou i četné varianty této vůně, jako například odhlehčená verze Alien Sunessence Edition Saphir Soleil či Alien Sunessence Edition Or d´Ambre. Jasmínem je mu podobná i parfémová voda J´adore od Diora.

Co dodat na závěr? Pokud vám vůně Alien sedne, jistě budete nadšená, jak ji muži chválí a chválí…

Parfém Thierry Mugler Alien nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 30 ml 979,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>