«

»

Gucci Guilty Pour Homme

Gucci Guilty Pour Homme

A je to tady! Jediný rok poté, co se na trhu objevila dámská vůně Guilty (2010), přišel Gucci s její pánskou variantou a pojmenoval ji jednoduše Guilty pour Homme (2011).

Gucci Guilty Pour Homme

Tato vůně je určená mužům, kteří vědí, co chtějí. Těm, kteří si jdou za svým cílem a vždy ho dosáhnou. Bez výjimky. Pro muže vášnivé, kteří se nezdráhají dobývat srdce žen. Nutno podotknout, že tato vůně na dámy působí jako magnet. Neskutečně přitažlivě.

Gucci Guilty Pour Homme je klasifikovaná jako toaletní voda fougerově ambrová. Vyznačuje se provokativní a svůdnou kompozicí. Základ tvoří pačuli, ambra, cendr a santal, srdce je složeno z kardamonu, levandule a lístků pomeranče. Hlava se skládá z italského citrónu, mandarinky, zelených lístků a růžového pepře.

V prvních chvílích po aplikaci je cítit zejména levandule, citrón a pomerančový květ. Vůně je tedy svěží, později se ustálí a voní spíše jako směs bylin a levandule. Bohužel vonět příliš dlouho nevydrží, což je vzhledem k ceně velký nedostatek.


Naši pozornost si zaslouží i flakón. Vyrábí se z kovu za studena a budí dojem mužnosti a luxusu. Je velmi podobný flakónu pro dámskou varianti Gucci Guilty, jen barevně se liší. Když vám toaletka dojde, můžete flakón umístit kamkoliv do bytu, například do obýváku a jistě tak zapůsobíte na případné návštěvy. Je to povedený designový doplňěk.

Toaletní vodu Guilty Pour Homme si můžete pořídit v balení o objemu 30, 50 a 90 ml. Ještě lepší dojem uděláte, když ji zkombinujete i s deostickem a balzámem po holení, které vůni znásobí.

Nevíte, co koupit své drahé k Vánocům, které se pomalu, ale jistě blíží? Co takhle udělat radost sobě i jí a pořídit tuto toaletní vodu v pánské i dámké podobě? Spokojenost bude jistě na obou stranách.

Parfém Gucci Guilty Pour Homme nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 90 ml 1099,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>