«

»

Gucci Guilty

Gucci Guilty

Vůně zlatavého podzimu. Svit slunce zlehounka doznívá, příroda se ukládá k zimnímu spánku a probarvené listy se jeden po druhém pozvolna snášejí k zemi.

Gucci Guilty

Zdá se, že právě pro toto roční období byla vyrobena dámská vůně Gucci Guilty. Je to poměrně nová vůně, vždyť na trhu se objevila teprve v roce 2010. Tato toaletní voda je údajně určená sebevědomým a odvážným ženám, které milují večírky. Reklamní tváří se stala zpěvačka a herečka Evan Rachek Wood.

Gucci Guilty je vůně orientálně květinová. Takto charakterizované vůně bývají silnější, ale Gucci Guilty taková není. Spíš je v ní cítit i dřevo, přestože ve složení uvedené není. Základ vůně obsahuje ambru a pačuli, srdce tvoří pelargónie, šeřík a broskev a hlava se skládá z mandarinky a růžového pepře.

Tato toaletní voda je poněkud univerzální a jako jedna z mála se hodí i jako dárek. Pokud obdarovaná není nijak vyhraněná, pravděpodobně ji potěšíte. Bude slušet blondýnkám i brunetám. Ženy, kterým tuto vůni daruje přítel či manžel, bývají nadšené. Ani v použití se příliš omezovat nemusíte. Guilty vám provoní pracovní den stejně jako významnou společenskou událost.


Vůně není kdovíjak originální, na trhu je hodně podobných. Z těch dražších jmenujme například Life Threads Gold (2009) od švýcarské značky La Prairie. To však nic nemění na její oblibě.

Guilty od Gucci si můžete pořídit jako toaletní vodu o objemu 30, 50 nebo 75 ml, popřípadě jako balení čtyř 15 militrových vůní, jako stvořených pro nošení v kabelce.

Zajímavý je i její flakón, připomínající šperk nebo zajímavý designový doplněk. Zdá se mi však, že po zhlédnutí reklamního plakátu leckdo může tuto vůni mylně považovat za pánskou. Prostě mi tento flakón k dámské vůni nesedí, ačkoliv povedený určitě je. Netrvalo dlouho a letos Gucci vytvořil i pánskou variantu, nazvanou jednoduše Guilty pour Homme. Budete se tak se svým milým skvěle doplňovat.

Parfém Gucci Guilty nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 75 ml 1249,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>