«

»

L´Eau par Kenzo

Voda symbolizuje čistotu, zdraví, mládí, svěžest, znovuzrození, … A stejně tak je tomu i v případě dámské toaletní vody L´Eau par Kenzo. Světu byla představena roku 1996, kdy ji navrhl Olivier Cresp.

L´Eau par Kenzo

L´Eau par Kenzo je charakterizovaná jako květinově zelená mořská vůně. Její základ ukrývá modrý cedr, pižmo a vanilku. Srdce se skládá z pepře z Guiney, leknínu, amarylky a bílé broskve. Jedná se o jednu z mála vůní, jejíž hlava, složená ze třtinového stonku, mandarinky, lotosového listu a divoké máty, je dominantní snad po celou dobu po aplikaci.

Vůně je nekomplikovaná, svěží, jiskřivá. Je také lehoučká, něžná, osobní. Není totiž cítit na sto honů, ukáže se jen tomu, koho pustíte do své blízkosti. Vyniká hlavně máta, lotos, růžový pepř a nejvíc ze všech přísad žlutý meloun. K nakousnutí.


Tato toaletní voda se postupem času téměř neproměňuje, i když lze říci, že zpočátku je dominantní žlutý meloun a později se k němu přidávají i květiny. Je to vůně čistoty, osvěžující sprcha během teplých letních dní. Hodí se však i na jaro a na podzim. Vůně se skvěle vyjímá i na oblečení, kde vydrží vonět dokonce několik dní. Ačkoliv je tato vůně oblíbená, její nositelky ji v obavě, aby se jim nezprotivila, občas vymění za jinou vůni. A dělají dobře, přijít o tak krásnou toaletní vodu by byla škoda.

L´Eau par Kenzo je na trhu v podobě toaletní vody o objemu 30, 50 a 100 ml. A co je ještě lepší, tato ledově svěží vůně je tu i pro pány. Můžete tedy se svým partnerem nádherně voňavě splynout. Dalšími variantami jsou i dámská parfémová voda L´Eau par Kenzo Eau Indigo Pour Femme nebo tatáž, ale pánská toaletní voda L´Eau par Kenzo Eau Indigo Pour Homme. Velmi podobná je i Cool Water Woman od Davidoff.

Parfém Kenzo L´Eau Par Kenzo nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 819,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>