«

»

Calvin Klein Calvin Klein

Sedmnáctiletá dívka v romantických krátkých šatech se se svým chlapcem prochází po rozkvetlé louce. Chlapci něco kouzelně voní… Co je to, louka, nebo slečna?

Calvin Klein Euphoria Blossom

Toaletní voda Euphoria Blossom od Calvina Kleina byla vytvořena roku 2006 jako následovnice nebo spíš lehčí varianta parfémové vody Euphoria. Euphorii Blossom přivedli na svět návrháři Dominique Ropion, Carlos Benaim a Loc Dong. Tato vůně byla vytvořena pro asijský trh, zaměřený zejména na lehčí vůně. I tak se však předem počítalo s tím, že vůně bude uvedena na celém světě.

Euphoria Blossom je květinově ovocná vůně. Její základ tvoří světlé dřevo, bílá ambra a ojíněné průsvitné pižmo. Střední vrstva, srdce, se skládá z orchideje, lotosu a růžové pivoňky. V prvních minutách po aplikaci dominantní hlava vůně je složena z komquatu, orosené zeleně a granátového jablka. To je cítit opravdu hodně. Dále je výrazná i pivoňka a vodní květy.


Vůně je příjemně lehká, jiskřivá, svěží, něžná, sladká, roztomilá, ale zároveň i romantická, ženská, smyslná. A pro muže velice atraktivní.

Euphoria Blossom je na trhu v podobě toaletní vody o objemu 50 a 100 ml. Její flakón je hotovým uměleckým dílem.

Jak už bylo výše zmíněno, vůně je vhodná na léto. Není však přísně omezena na nejmladší ženy, mohou si ji dovolit i ty starší. I když bych si ji představila přece jenom na těch mladších, tak do 40 let. Jedinou její nevýhodou je fakt, že nevydrží vonět příliš dlouho a je nutné ji často obnovovat. Tato skutečnost má samozřejmě vliv i a spotřebu, proto bych raději volila větší balení.

Na podzim, na jaro a na zimu je tu zase původní Euphoria. Pro pány je tu Euphoria Man.

Parfém Calvin Klein Euphoria Blossom nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 950,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>