«

»

Hermes 24 Faubourg

Smyslná, ženská, květinová… Vůně 24 Faubourg od Hermés. Klasická, částečně dávnými časy zavánějící luxusní vůně pro opravdové dámy. Oblíbený parfém Lady Diany.

Hermes 24 Faubourg

24 Faubourg vytvořil roku 1995 Maurice Roucel a pojmenoval ji podle adresy pařížského obchodu luxusní značky Hermés. Hned o dva roky později se tato vůně stala v rámci ocenění FIFI nejlepším parfémem roku 1997. Celkově vůně získala neuvěřitelných 18 cen v oblasti tvorby parfémů!

Tato vůně je klasifikována jako květinově květinová. Základ je složen ze santalu, pačuli, ambry a vanilky. Srdce se skládá z tiaré, pomerančového květu, jasmínu a kosatce. Hlavu vůně pak tvoří bergamot, pomeranč, broskev a hyacint. Je to taková vůně plná květin s nádechem koření a mýdlovým pomerančovým květem v popředí. Zatímco pomerančový květ je hodně výrazný, vanilka je cítit málo.

Vůně je to těžká, s orientálními tóny. Pozor, málokomu sedne. Některé ženy na ni nedají dopustit, většina jí ale na chuť nepřijde. Můžete ji milovat, nebo nenávidět. Nic mezi tím. Hodí se na zralé ženy, které už vědí, co v životě chtějí. Tuto vůni ovšem rozhodně nekupujte bez předchozího důkladného vyzkoušení.


Jak už bylo řečeno, vůně je vhodná pro dámy a skvěle se bude vyjímat k elegantní večerní róbě nebo norkovému kožichu. Perfektní na večerní procházku pařížskými uličkami.

První hodinu po aplikaci vůně spíše páchne, ale s trpělivostí se dočkáte odměny v podobě nevšední elegantní vůně. Originalitu máte zaručenou. 24 Faubourg od Hermés se prodává jako toaletní i parfémová voda o objemu 50 a 100 ml. Je trochu podobná Chanel Coco.

Roku 2003 byla vytvořena i Hermes 24 Eau Délicate. Podobnost s původní 24 Faubourg však rozhodně nečekejte. Její mladší sestra je úplně jiná. Lehká, svěží, jiskřivá, mladistvá, … Ostatně jako všechny mladší sestry.

Parfém Hermés 24 Faubourg nabízí:

E-shop Objem Cena
     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>