«

»

Azzaro Chrome

Sháníte vůni, která okouzlí každou ženu? Azzaro Chrome je tu právě pro vás! Byla vyrobena roku 1996 a jejím tvůrcem není nikdo jiný než Gerard Haury.

Azzaro Chrome

Copak asi tento poměrně jednoduchý modrý flakón ukrývá? Tato toaletní voda pro muže je klasifikovaná jako aromatická citrusová. Možná by bylo dobré pro upřesnění dodat, že je v ní do značné míry cítit i vodní prvek. Její základ se skládá z maté, santalového a růžového dřeva. Srdce tvoří břečťan, lišejník a hedion a hlava byla složena z bergamotu, hořkého pomeranče a průsvitného pižma. Proto je také výrazně citrusová.

Jak už bylo řečeno v úvodu, jedná se o mimiřádně sexy vůni. Ženy z ní budou nadšené! Jen těžko budete hledat vůni která by jejich nosy přitahovala tolik jako právě Chrome. Zkrátka afrodiziakum.

Vůně je mladistvá, energická, ledově svěží. Pro muže, který má charisma. Je lehká, proto nedusí, ale naopak příjemně povzbudí. V prvních chvílích je sladší, ke konci zase převládají byliny. Provoní vás i vaše oblečení a jen tak ji z něj nevyperete. Azzaro Chrome je totiž opravdový „držák“.


A kam tuto kovově chladnou vůni nosit? Nemusíte dlouho přemýšlet. Je vhodná jak na volnočasové aktivity, tak na běžný pracovní den.

Azzaro Chrome je na trhu v podobě toaletní vody o objemu 30, 50, 100 ml. Některé obchody ji nabízejí dokonce i v balení o 200 ml. Vůni perfektně doplní i voda po holení. Dále můžete vyzkoušet i její varianty Azzaro Chrome Sport nebo Azzaro Chrome Legend. U všech dostanete za málo peněz hodně muziky. Dalším kladem je i skutečnost, že se nemusíte obávat objednat ji bez předchozího vyzkoušení. Stačí, aby se vám svěží lehké citrusové vůně líbily a máte vyhráno. Mezi podobné vůně patří i Gucci by Gucci Sport a Lacoste Essential.

Parfém Azzaro Chrome nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 709,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>