«

»

Hypnotic Poison
Copak asi ukrývá ten červený flakón ve tvaru jablka? Správně, jedná se o další dámskou vůni z řady Poison od Christiana Diora, dnes již klasiku. Na úvod dovolte pár slov o řadě Poison, do níž tato vůně patří. Poison v překladu znamená jed, což vypovídá o obecné charakteristice všech těchto vůní. Každá je jiná, jedno však mají společné: jsou luxusní, nezaměnitelné a někoho skutečně mohou „otrávit“. Koho neotráví, ten se do nich zamiluje.

Dior Hypnotic Poison

Jako první spatřil světlo světa v roce 1985 „bylinkový“ Poison. Roku 1994 následoval „mýdlový“ Tendre Poison , ten se však již dnes k velké škodě jeho milovníků nevyrábí. Dále do řady patří dnes představovaný Hypnotic Poison, Pure Poison, Pure Poison Elixir, „mentolový“ Midnight Poison a Midnight Poison Elixir.

A teď už jen a jen k vůni Hypnotic Posion, která vznikla roku 1998. Dnes je na trhu i její varianta Hypnotic Poison Elixir a v roce 2010 k nim přibyla i odlehčená, výrazně jasmínová Hypnotic Poison Eau Sensuelle. Základ Hypnotic Poison tvoří vanilka a pižmo, srdce arabský jasmín, lišejník a dřevo jakarandy a hlavu hořká mandle a kmín. Celkový dojem je jednoznačný. Sladká vanilková luxusní vůně, vůně vanilkových rohlíčků.


Vůně je k dostání v podobě toaletní a parfémové vody o objemech 30, 50 nebo 100 ml. Nejen sběratelé miniatur jistě ocení, že si ji mohou pořídit i v sadě pěti miniaturních vůní od Diora. Pro zvýraznění vůně se doporučuje přikoupit i sprchový gel či tělové mléko.

Váháte, kam Hypnotic Poison nosit? Vůně je jako stvořená na večer. Divadlo, koncert či večírek jsou pro ni naprosto ideální. Budete-li však při aplikaci šetrnější, můžete ji použít i na den. Stejně jako u ostatních vůní z této řady, ani u této nezáleží ani tak na věku nositelky, jako spíš na její povaze. Rozhodně se nejedná o vůni pro slabé holčičky, ale naopak pro ženy, které už vědí, co chtějí. Zkrátka pro silné osobnosti. Každá žena, která Hypnotic Poison nosí, je nepřehlédnutelná…

Tuto vůni určitě nekupujte bez vyzkoušení, zdaleka ne každému bude vonět příjemně. Je to přesně ta, kterou buď nenávidíte, nebo naopak milujete…!

Parfém Dior Hypnotic Poison nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2299,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>