«

»

Calvin Klein Euphoria

Euphoria, to je radost, štěstí, optimismus, … Tuto vůni představila značka Calvin Klein roku 2005 a novinka takový úspěch, že hned příští rok získala v rámci ocenění FIFI titul nejlepší parfém roku 2006. I tuto vůni sestavila osvědčená trojice návrhářů Dominique Ropion, Carlos Benaim a Loc Dong.

Calvin Klein Euphoria

Tato parfémová voda je řazena mezi orientálně dřevité vůně. Základ tvoří tekutá ambra, černá fialka, smetanové tóny a mahagonové dřevo. Srdce vůně se skládá z lotosu, asijské magnólie a černé orchideje. Horní vrstva, hlava, v sobě ukrývá granátové jablko, tomel a zelené tóny.

Euphoria je poměrně těžká, výrazná vůně. Pokud takové nemáte ráda, raději tuto parfémovou vodu ani nezkoušejte. Ovšem pokud se vám právě takové vůně líbí, budete nadšená!


Na podzim a v zimě se s ní budete cítit jako v jemném hřejivém svetru. Zatímco do chladnějších dnů je Euphoria jako stvořená, v létě a do auta ji raději nenoste. Tato hřejivá vůně, plná exotického ovoce, se bude skvěle vyjímat i při slavnostních příležitostech. Co se věku jejích nositelek týče, nejvíce bude slušet ženám okolo třicítky. Jak už bylo zmíněno, Euphoria je těžká a výrazná vůně. Budete s ní nepřehlédnutelná!

Euphoria je hodně sladká, ale nevtíravá, romantická, smyslná a má kouřový podtón. Je tu pro ženy, které se cítí sexy, a na muže působí jako magnet!

Parfémová voda Euphoria od CK se prodává ve flakónu o objemu 50 a 100 ml. Nádherná je i luxusní dárková sada. Mimochodem, i flakón je povedený designový kousek. Okouzlující je i limitovaná verze Euphoria Crystal Edition, která navíc obsahuje i krystalky Swarovski. Nebo také její odlehčená verze Euphoria Blossom. A aby toho nebylo málo, tuto překrásnou vůni může v pánském provedení používat i váš partner.

Parfém Calvin Klein Euphoria nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 899,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>