«

»

Cacharel Amor Amor

Další známou vůní je Amor Amor od značky Cacharel. Jistě ji budete znát z reklamy, tato moderní vůně je totiž často propagovaná v médiích. V roce 2003 ji vytořili návrháři Laurent Bruyere a Dominique Ropin.

Cacharel Amor Amor

Zavřete víčka a zkuste si představit letní večer, kdy slunce pomalu zapadá, a mladý pár, možná teprve náctiletých lidiček, sedících vedle sebe na kamenné zídce. Dívka svého chlapce nežně provokuje… Špitá mu do ouška koketní slovíčka a chlapec se zájmem poslouchá a poslouchá… Je to pouze kvůli slůvkům, vycházejícím z dívčiných úst, nebo i proto, že je navoněna Amor Amor od Cacharel? Kdoví. Každopádně pro takovouto situaci je vůně jako stvořená.

Co se charakteristiky týče, jedná se o květinově ovocnou vůni. Její základ obsahuje bílé pižmo, santalové dřevo, vanilku a šedou ambru, srdce je složeno z květiny melati a konvalinky a hlava se skládá z růžového grapefruitu, mandarinky a červeného pomeranče. Právě směs sladkých citrusů, jakoby zalitá vanilkovým pudingem, je v této vůni nejvýraznější.


Vůně je drzá, koketní, sladká, trochu jako ulepený bonbon, stejně tak je i veselá a zábavná. Sluší zejména mladým ženám a dívkám, které touží po romantice a nevšedních zážitcích. I její flakón je rozverný. Vůně se nejvíce hodí na léto, ale není těžké představit si ji v kterémkoliv ročním období. Je vhodná jak k elegantnímu, tak k neformálnímu oděvu, třeba k obyčejným džínům a tričku. Některé ženy si stěžují, že vůně příliš douho nevydrží. Záleží ošem na jejich pokožce.

Amor Amor od Cacharel si můžete pořídit v podobě toaletní vody o objemu 30, 50 nebo 100 ml. Jako reakce na její velký úspěch byly vytvořeny i její odnože Amor Amor Sunrise, Amor Amor Absolu nebo Amor Amor Tentation. Pro pány je tu Amor Pour Homme.

Hledáte-li k této vůni alternativu, vyzkoušejte toaletní vodu Red Delicious od DKNY nebo Miss Dior Chérie.

Parfém Cacharel Amor Amor nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 1099,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>