«

»

Chanel Cocco Mademoiselle
Mladá a elegantní sestra světoznámé Chanel Coco. Ta však sluší zejména zralým ženám.

Chanel Coco Mademoiselle

Coco Mademoiselle, v překladu „slečna“, byla představena roku 2001 a stejně jako mnohé další vůně této značky ji sestavil Jacques Polge. Vzhledem k mimořádnému úspěchu a oblibě u spotřebitelek se tato vůně stala již o pouhý rok později nejlepším parfémem roku 2002 v rámci slavného ocenění FIFI.

Coco Mademoiselle se řadí mezi orientálně svěží vůně. S klidným svědomím by bylo možné označit ji i za květinově ovocnou svěží. Základ vůně se skládá z fazole tonky, pačuli, opopanaxu, vanilky, vetiveru a bílého pižma. Srdce tvoří mimóza, jasmín, turecká růže a ylang – ylang. Dominantní hlava byla složena z pomeranče, mandarinky, pomerančového květu a bergamotu. Je tedy výrazně citrusová.

Tato vůně je mladistvá, čistá, tajuplná, okouzlující smyslná a elegantní. Je sladší, líbivá. Můžete si koupit i bez předchozího vyzkoušení. Hodí se spíš pro mladé ženy, ale mohou ji nosit i ženy středního věku. Stačí jednou dvakrát stříknout a budete vonět velmi dlouho. Jak by ne, vždyť je to Chanel. Vůně je vhodná jak na denní nošení, tak na večer a slavnostní příležitosti všeho druhu. Okouzlíte s ní muže na služební cestě i na diskotéce.


Coco Mademoiselle je k dispozici o objemu. Prodává se v podobě toaletní a parfémové vody i jako čistý parfém. Sympatické je i balení tří dvacetimililitrových vůní. To je totiž ideální na nošení v kabelce. Vůni můžete kombinovat i s dalšími produkty téže řady, například se sprchovým gelem o objemu 200 ml.

Flakón je typicky „chanelovský“. Je jednoduchý, ale krásný. Stejný má i Chanel No. 5, Chanel No. 19 nebo Chanel Cocco.

Mezi podobné vůně patří Miss Dior Chérie. Ta má sice chypre základ, voní však velice podobně.

Parfém Chanel Coco Mademoiselle nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 3655,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>