«

»

Lanvin Eclat d´Arpége
Světoznámá vůně, která navazuje na neméně slavnou květinově aldehydovou Lavin Arpége z roku 1927. Zatímco její předchůdkyně byla vůní pro opravdové dámy, její nová verze, vytvořená roku 2002 v rukou návrhářky Karine Dubreuill, se hodí jak pro dospívající dívenky, tak pro jejich maminky a možná i babičky.

Lanvin Eclat d´Arpége

Eclat d´Arpége se řadí mezi květinově ovocné vůně. Nejvýraznější je v ní šeřík a broskev, složení je však mnohem pestřejší. Její základ se skládá z libanonského cedru, sladkého pižma, které vůni ustaluje, a sladké ambry. Srdce vůně tvoří wistérie, lístky zeleného čaje, květy broskve, červená pivoňka a čínská vonokvětka. Svrchní tóny hlavy se skládají z lístků sicilského citrónu a zeleného šeříku.

Tato parfémová voda je v mnohých e-shopech na žebříčku nejprodávanějších vůní. Je nevinná, svěží, ženská, taková vůně čistoty nebo rozkvetlé zahrady. Její oblíbenost má jednu nevýhodu a to skutečnost, že tuto vůni používá spousta žen, a je tedy masová. Originální sice nebudete, důležité ale přece je, zda se vám vůně líbí a cítíte se v ní dobře. Některé ženy jí vytýkají, že nevydrží dlouho vonět a v průběhu dne ji musejí aplikovat znovu.

Tato „fialová“ vůně je na trhu v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 a 100 ml. Její cena je také příznivá, i to největší balení stojí okolo 750 Kč. Vůně ještě lépe vynikne, použijete-li spolu s ní i tělové mléko.


Lanvin Eclat d´Arpége je svěží a poměrně sladká vůně. Je tedy vhodná zejména na jaro a léto, i když její milovnice si ji neodepřou ani za chladných dnů. Její použití je celkem univerzální. Hodí se do školy, do práce i na oslavu.

Mezi podobné vůně patří jednoznačně Light Blue od Dolce & Gabanna a trochu ji připomíná i slavná Euphoria od CK.

Parfém Lanvin Eclat d´Arpége nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 649,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>