«

»

Cacharel Noa
Krémové pohlazení Noa od Cacharel. Tuto vůni vytvořil roku 1998 Olivier Cresp. Měla takový úspěch, že se stala již o pouhý jeden rok později Evropským parfémem roku 1999 v rámci prestižního ocenění FIFI.

Cacharel Noa

Vůně je charakterizovaná jako květinově dřevitá pižmová. Její základ ukrývá mléčný musk, kávová hrášek a pačuli. Srdce bylo sestaveno ze zelených tónů rostlin, koriandru, santalu a kořenů kosatce. V prvních minutách po aplikaci vůně nejvýraznější hlava je složena z bílých květů, benzoinu a cedrového mechu. Celkově lze říci, že je to jemná vůně krému, ozvláštněná kávou a bílými květy. Trochu je cítit i vlhkost cedrového mechu.

Noa od Cacharel je něžná, jemná, lehká, ženská vůně. Jako když se namažete Niveou. Je nenápadná, ale krásná. Jelikož nevoní příliš intenzivně, nebude nikoho obtěžovat. Sklidíte s ní komplimenty u mužů i u žen.

Flakón je mimořádně vydařený. Jeho tvar připomíná perlu a uvnitř dokonce jednu perličku ukrývá. Má symbolizovat srdce, které bloudí a hledá mír na zemi.

Cacharel Noa se prodává o objemu 30, 50 a 100 ml. Můžete si vybrat mezi toaletní a parfémovou vodou. Ta se sice objevuje v obchodech spíše vzácně, sehnat se však dá. Je ovšem známo, že komu se líbí toaletní voda, patrně nebude spokojen s parfémovou vodou a naopak. Parfémová voda totiž oproti té toaletní obsahuje hodně pačuli a to způsobuje výrazný živočišný zápach. Nejen o Vánocích potěšíte sebe i své blízké překrásnou sadou, která kromě toaletní vody obsahuje i sprchový gel a tělové mléko.

Vůně se hodí pro všechny ženy bez rozdílu věku. A kam ji nosit? Ani s příležitostmi si hlavu lámat nemusíte. Noa od Cacharel okouzlí všude.

Roku 2003 přibyla do řady i květinová chypre Noa Fleur a v roce 2009 i Noa Dream.

Velmi, velmi podobnou vůní je Pure Poison od Diora. Rozdíl mezi těmito dvěma vůněmi najdeme opravdu jen těžko.

Parfém Cacharel Noa nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 955,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>