«

»

H|ugo Boss - Boss Woman
Dámská vůně Boss Woman byla roku 2000 vytvořena proto, aby doplňovala kolekci sportovního oblečení značky Hugo Boss, určenou zejména pro mladé aktivní ženy a dívky.

Hugo Boss Woman

Vůně Boss Woman spadá pod květinově ovocné vůně. Základ se skládá z bílého cedrového dřeva, mošusu, vanilky a santalového dřeva. Srdce tvoří květ mučenky, ylang-ylang, frézie a kosatec. Na první dojem nejvýraznější hlava vůně je složena z pomeranče, mandarinky, ananasu, kiwi a manga.

Vůně je velmi svěží, nasládlá ovocem, dokreslená zelenými tóny a poměrně nekomplikovaná. Názory na ni jsou rozporuplné. Zatímco některé ženy ji označují za příjemně svěží a ovocnou, pro jiné je ostrá, nakyslá, se čpavými tóny. U mužů se však těší velké oblibě.

Co se použití týče, vůně je dost univerzální, což pro někoho bude v překladu znamenat „neurazí, nenadchne“. Vhodná je do školy, do práce, i na odpolední procházku. Přestože se hodí snad pro každou příležitost, osobně bych pro slavnostnější události volila spíš těžší a méně svěží vůně. Stejné je to i s ročními obdobími. Na jaro a na léto je jako stvořená, zatímco na podzim a v zimě bych ji raději nechala odpočívat. Ovšem rozhoducíjí nechť je vkus každé z nás…

Boss Woman je na trhu v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 a 90 ml. Pro podpoření vůně se doporučuje používat i stejnojmenné tělové mléko. Cena parfémové vody je v porovnání s jinými poměrně příznivá. Lze ji pořídit okolo 800 Kč, samozřejmě záleží na objemu. Tato vůně je jedna z mála, které lze koupit jako dárek, aniž bychom se museli bát, že šlápneme vedle.

Pokud Boss Woman už delší dobu používáte a rády byste jinou, avšak podobnou, vyzkoušejte třeba toaletní vodu Versense od Versace, Gucci Envy nebo parfémovou vodu Eclat D´Arpege od Lanvin. Jistě vás nezklamou.

Parfém Hugo Boss – Boss Woman nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 90 ml 799,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>