«

»

Chanel Chance
Další vůní renomované značky Chanel je Chance. Na trh byla uvedena roku 2002 a hned příští rok se v rámci světoznámého ocenění FIFI stala nejlepším parfémem roku 2003. I tuto vůni od francouzské módní značky Chanel navrhl Jacques Polge.

Chanel Chance

Chanel Chance je charakterizovaná jako svěží květinově kořenitá vůně. Základ tvoří kosatec, ambra, pačuli a bílé pižmo. Srdce bylo vytvořeno z jasmínu a vetiveru a hlava ukrývá hyacint a bílý pepř.

Tato vůně pro ženy je plná energie, vitality a optimismu. Je poměrně výrazná, svěží a jiskřivá. Po aplikaci je nejprve ostřejší květinová, citrusově sladká a asi půlhodině zjemní. Pro většinu žen je nejkrásnější právě v první půlhodině. Při aplikaci buďte raději opatrné a šetřete. Méně znamená více. Výhodou této vůně je, že vydrží vonět velmi dlouho. Ostatně stejně jako všechny vůně od této proslulé luxusní značky. Dokonale se hodí na období od jara do podzimu. Je vhodná na denní i večerní nošení. Přes den stačí jeden dva střiky, na večer si můžeme dovolit víc.

Chance je na trhu v podobě toaletní nebo parfémové vody o objemu 30, 35, 50 a 100 ml. Pozor na velký rozdíl mezi toaletní a parfémovou vodou. Ačkoli je Chance určená především pro mladé ženy a dívky, parfémová voda je vhodná spíše pro ty starší z nich a oproti toaletní vodě v ní není cítit kosatec. Nedivila bych se, kdyby si tuto vůni od svých mladých maminek tajně půjčovaly i jejich desetileté dcerky.


Podobnost Chance a Cocco Mademoiselle je velice nápadná. Přestože uvádějí rozdílné složení, jsou si natolik podobné, že je snadno zaměníme. Další podobnou vůní je i Miss Dior Chérie nebo Gucci Eau de Parfum II.

Dalšími verzemi Chance je Chance Eau Tendre a Chance Eau Fraiche. Ta voní zejména po svěžích citronech, vodních květinách a melounu. Jak už její název napovídá, má ještě slabší koncentraci než toaletní voda. Skvělá volba na léto!

Parfém Chanel Chance nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 150 ml 2999,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>