«

»

Davidoff Cool Water Men

Davidoff Cool Water Men

Toaletní voda Cool Water Men se zapsala do historie jako jedna z nejlepších a nejžádanějších vůní pro muže. Roku 1988 ji vykouzlil legendární Pierre Bourdon a ihned se stala celosvětovým hitem, který se na předních příčkách prodejnosti stále drží. Její úspěchy nabraly takových rozměrů, že získala v rámci slavného ocenění FIFI neuvěřitelná dvě prvenství. V roce 1992 se stala nejlepším parfémem roku a 2009 vstoupila do Síně slávy. K tomu není co dodat!

Už sám  název napovídá, jaká vůně je. Svěží aromatická s nezanedbatelnou dávkou vodních tónů. Zkušenější znalci parfémů dost odhadnou i z jejího poměrně skromného složení. Základ tvoří ambra a pižmo, srdce se skládá z jasmínu, pelargonie, santalového dřeva a mechu. Hlava je sestavena z levandule, rozmarýnu, máty, koriandru a květů pomerančovníku.

Cool Water Men evokuje svěžest a nespoutanost oceánu. Chladivou vlnu, která se na nás bleskurychle řítí a my nemáme sebemenší šanci utéct. Nebo v našich všedních podmínkách alespoň ledovou sprchu. Její ledové kapky, dopadající na vypracované mužské tělo…

Tato dnes už moderní klasika je vhodná jak na denní nošení, tak na slavnostní příležitosti pro pány všech věkových kategorií. Vůně je svěží, ale zároveň i hodně kořenitá. Raději si ji před nákupem vyzkoušejte. Než jsem tak učinila já, čekala jsem jemnější vůni. Můžete ji použít několikrát v průběhu dne, její výdrž totiž není kdovíjaká… To však ani cena. Nejedná se ovšem o lacinou vůni z drogerie, nýbrž o kvalitní parfém, s nímž sklidíte u mnoha u lidí kladné ohlasy. A leckdo ho pozná.

Vůně je elegantní a najdeme v ní i kus romantiky. Něco bude i na tvrzení, že inspiruje člověka k uskutečňování snů…

Cool Water Men od Davidoff je od svého uvedení na trh roku 1988 stále jednou z nejprodávanějších vůní. Toaletní voda je k dispozici o objemu 40, 75 a 125 ml. Později byla vyrobena i její méně kořenitá varianta Cool Water Game Men nebo limitovaná letní verze Cool Water Summer Dive Men či jejich neméně povedené dámské podoby.

Parfém Davidoff Cool Water Men nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 125 ml 529,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>