«

»

Davidoff Cool Water Woman
Oáza klidu, písečná pláž, azurová obloha, klidné modré moře, palmy, poskytující stín… Romantická dovolená dvou zamilovaných někde daleko od všedních dnů. Přesně tuto atmosféru navozuje „modrá“ vůně Cool Water Woman od Davidoff.

Davidoff Cool Water Woman

Prakticky okamžitě po uvedení na trh roku 1996 se vůně Cool Water Woman stala absolutním hitem sezóny a toužila po ní alespoň každá druhá. Byla častým dárkem, který ženy od svých partnerů dostávaly. Stejně jako o něco později Light Blue od Dolce & Gabanna.

Bez okolků je to vůně, která přitáhne mužský nos. Budete v ní zkrátka neodolatelná. Právem se této vůni přezdívá „chlapolapka“. Navíc její cena je příznivá, vždyť i balení 100 ml seženete okolo 800 Kč.

Cool Water Woman je, jak už sám název napovídá, vůně květinově vodní ovocná. Její základ obsahuje vetiver, santal, broskev a ostružiny. Srdce ukrývá leknín, hloh, konvalinku a jasmín. Tóny hlavy pak byly sestaveny z ozónu, ananasu, melounu a černého rybízu.

Vůně je velmi svěží, sladší, trochu bonbonová. Sluší ženám od mládí až tak do 50 let, pro zralé ženy bych si představovala nějakou více kořenitou vůni. Ale „pokud ji miluješ, není co řešit“.

Cool Water Woman je na trhu v podobě toaletní i parfémové vody, tu však seženete vzácně. Vyrábí se o objemu 30, 50, 100 ml. Jednu doby se na pultech parfumerií objevovalo i maxi balení 200 ml. Můžete si pořídit i sympatickou dárkovou sadu, která kromě toaletní vody ukrývá i sprchový gel a tělové mléko. Ty pak vůni znásobí a budete vonět nejen intenzivněji, ale také delší dobu. Stejnou službu poskytne i deostick.

Oblíbené jsou i různé varianty této vůně, jako například Cool Water Summer Dive Woman, Cool Water Wave nebo třeba Cool Water Game Woman. Pro muže je tu o 8 let starší, poměrně kořenitá, mužně vonící Cool Water .

Parfém Davidoff Cool Water Woman nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 535,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>