«

»

Dior Pure Poison
Zavřete víčka a představte si kytici bílých květů. V duchu si k ní přivoňte. A teď sáhněte po parfémové vodě Pure Poison od Diora a přivoňte si i k ní… Řekněte, nevoní podobně?

Další slavnou vůní z řady „Diorových jedů“ je Pure Poison. V roce 2004 ho navrhli tři pánové, a to Carlos Benaim, Dominique Ropion a Olivier Polge. Dalšími vůněmi z řady Poison jsou i sladký, výrazně vanilkový Hypnotic Poison, bylinkový Poison a mentolový Midnight Poison. Dříve mezi ně patřil i velmi oblíbený mýdlový Tendre Poison, ten se k velké škodě spousty žen přestal vyrábět a lze ho sehnat už jen v internetových aukcích za nepřiměřeně vysokou cenu. Škoda, vždyť zájem o něj neutuchá…

Dior Pure Poison

Dior Pure Poison je charakterizovaný jako květinově ovocná vůně. V krásném flakónu, který má připomínat nádobu na jed, se ukrývá celkem lehká, trochu svěží vůně. Její základ se skládá ze santalového dřeva a ambry, srdce tvoří květ pomerančovníku a další bílé květiny a hlava se skládá z jasmínu a kalabrijského bergamotu.

Pure Poison je jiný než ostatní „jedy“. Na rozdíl od nich se nejedná o šokující výkřik originality. Pure Poison je lehčí a snesou ho i ženy, které ostatní produkty z této řady nemusí. Parfémová voda Pure Poison je spíš vůně čistoty a nevinnosti, žádný parfém – jed, který skutečně dokáže leckoho otrávit. Kromě dominantních bílých květin má vůně i výrazný krémový nádech. Je to zkrátka taková vůně čistoty. Jako když vylezete ze sprchy a namažete se tělovým mlékem… Mimochodem, v zahraničí bez problémů seženete k této vůni i sprchový gel, tělové mléko či deodorant ve spreji. Budete neodolatelná!

U nás je parfémová voda Pure Poison k dostání o objemu 30, 50 nebo 100 ml.  Obchody nabízejí i novější, podobnou verzi Pure Poison Elixir a k nerozeznání podobná je i toaletní voda Noa od Cacharel.

Vůně Pure Poison není příliš výrazná, a neměla by tedy nikoho obtěžovat. Bude slušet dívkám i jejich maminkám. A třeba si ji budou půjčovat. Tato vůně provoní každý den a jakoukoli událost. Hodí se zkrátka do školy, do práce i na ples.

Pokud máte vůni bílých květin ráda, nebojte se Pure Poison objednat naslepo, tedy bez předchozího vyzkoušení. Nebudete litovat.

Parfém Dior Pure Poison nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 1799,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>