«

»

Chanel Allure Homme Sport
Neodolatelně svěží, vysoce elegantní vůně, a to zdaleka nejen na sport. Sexy luxus v typicky pánském flakónu. Vůně, za kterou se i ženy otáčejí… To je Allure Homme Sport od Chanel. Vůně vznikla roku 2004 v domě Chanel Jacques Polge. Ihned se z ní stal bestseller.

Chanel Allure Homme Sport

Tato toaletní voda pro muže je klasifikována jako fougerově ambrová. Její základ ukrývá pižmo, ambru a cedr, srdce je složeno z fazole tonky, mandle a černého madagaskarského pepře. Na první dojem nejvýraznější hlava vůně obsahuje mandarinku, pomeranč, vetiver a neroli.

Allure Homme Sport je velmi, velmi svěží, výrazně citrusová a poněkud nekomplikovaná, zároveň však líbivá a pro opačné pohlaví vzrušující vůně. Bude s ní zkrátka „k sežrání“. Ačkoliv znám i ženy, které tuto vůni rády používají. Je vhodná pro všechny příležitosti a doporučila bych ji zejména mužům, kteří nemají v oblibě těžší kořenité vůně. Nádherně osvěží letní měsíce, sladce provoní zimu. Její předností je, že vydrží vonět velmi dlouho.

Toaletní voda Allure Homme Sport je v prodeji o objemu 50 a 100 ml. Můžete si vybrat i ze široké škály dalších produktů, jako je balzám či voda po holení, tuhý deodorant nebo deostick ve spreji, sprchový gel a nebo kolínská voda. Ta obsahuje 3 – 5 % parfémové kompozice v 70 % lihu, zatímco silnější toaletní voda 4 – 8 % vonných složek v 80 % lihu.

Na trhu jsou i jiné hodně podobné vůně, jako například toaletní voda Essential od Lacoste nebo Gucci by Gucci Sport. Nevím jak zmíněné dvě alternativy, ale značka Chanel je známá tím, že k výrobě vůní používá drahé kvalitní složky.

Parfém Chanel Allure Homme Sport nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2669,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>