«

»

Dunhill Desire for a Man
Ohnivá, energická, vzrušující. Taková je toaletní voda Desire for a Man od značky Dunhill. Světu byla představena na počátku nového tisíciletí. Už sama tato skutečnost prozrazuje, že se jedná o moderní vůni. Dunhill je luxusní anglická značka, úspěšně působící na trhu již od roku 1893. Tvůrcem vůně Desire for a Man se stal Michel Almairac.

Dunhill Desire for a Man

Vůně se charakterizovaná jako fougerově ambrová. Je líbivá, ovšem ne prvoplánově, na to má poměrně komplikované složení. Základ je sestaven ze vzácných dřev, ambry a vanilky, hlava ukrývá pačuli, teakové dřevo a růži. V prvních chvílích po aplikaci dominantní hlava obsahuje spoustu ovoce. Skládá se z citrónu, bergamotu, jablka a neroli.

Dunhill Desire for a Men je vůně harmonie. Všechny složky jsou v ní od počátku do konce vyvážené. Vůně je celkem svěží, ale ne tolik jako například její o dva roky mladší sestra Desire Blue. Ke slovu se zde dostane i ovoce, vanilka, dřevo a ambra. I tato vůně je sladkokyselá, ostatně jako ostatní vůně značky Dunhill. Specializace je holt specializace, zde ovšem v kladném slova smyslu.

Možná někoho zaujme, že pro většinu žen je toaletní voda Desire for a Man jednoduše neodolatelná. Je nevtíravá a obsahuje ne špetku, ale rovnou celou hrst romantiky. Perfektně se vyjímá na sebevědomých mužích ve věku mezi 25 až 45 lety, kteří chtějí upoutat pozornost a vystoupit tak z davu. S touto vůní to bude hračka!

Vůně je „držák“. Dlouho, dlouho vydrží vonět na kůži i na oblečení. Dokonale doplňuje osobnost. Ne každému ovšem sedne. Každý má specifické Ph pokožky, které je pro rozvinutí parfému klíčové. Na každém voní jinak, a tak si ji raději před koupí důkladně vyzkoušejte.

Desire for a Men je k dispozici jako toaletní voda v atraktivním moderním flakónu o objemu 100 nebo 50 ml. Není z těch nejdražších, právě naopak. Za své peníze si však rozhodně přijdete na své a třeba si tuto vůni pořídíte znovu a znovu!

Parfém Dunhill Desire for a Man nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 485,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>