«

»

Dunhill Desire Blue
Mladý fešák chce večer v baru ulovit nějakou kráskou. Nejprve ze sebe dělá spíš drsňáka, aby zapůsobil, ale jak se zanedlouho ukáže, není to žádný typický přímočarý testosteronový drsňák, nýbrž muž s pevnými zásadami a kusem romantika v srdci. Netouží po vášni na jednu noc, ale naopak po trvalém vztahu.

Dunhill Desire Blue

Tak by se dala popsat toaletní voda pro muže Dunhill Desire Blue. Světlo světa spatřila v roce 2002 v rukou návrháře jménem Philippe Romano.

Tato toaletní voda je klasifikovaná jako svěží aromatická. Ano, taková skutečně je. Svěží, opravdu hodně svěží a aromatická zejména zpočátku také. Navíc je v ní patrný i zelený tón. Její základ se skládá z ambry, pižma a fazole tonky, srdce tvoří akord mořského vánku, růžový květ a pomerančové a naplavené dřevo. Svrchní vrstva hlavy je pak složena z bergamotu, mandarinky, lotosových lístků a liči. Zatímco fazole tonka hřeje, ostatní přísady spíše ochlazují. Vůně je tak hloubavá, osobitá, romantická.

V prvních chvílích po aplikaci je vůně Desire Blue velmi mužná, stejně jako v úvodních řádcích zmíněný testosteronový borec. Přibližně po čtvrt hodině svrchní citrusové tóny vyprchají a ke slovu se dostane i ovoce. Vůně je sladkokyselá, nenápadná, ale pěkná a oproti mužnému začátku spíše unisexová.

Desire Blue od Dunhill byla vyrobena především pro denní nošení. K riflím, tričku a snad i k elegantnímu obleku na obchodní jednání bude ideální. Stejně tak i na výlet do přírody nebo jiné venkovní aktivity.

Tato toaletní voda má obrovskou výhodu, a to fakt, že vydrží vonět po celý den. Nepřekáží, neobtěžuje. Naopak zklidňuje mysl, abyste se mohli nerušeně věnovat svým úkolům.

Desire Blue od Dunhill je jedna z těch levnějších vůní. To ovšem nijak nesouvisí s její kvalitou! Na trhu je k dispozici jako toaletní voda o objemu 50 nebo 100 ml. Za podobnou by se dala označit i toaletní voda Cool Water Men od Davidoff  nebo Chrome od Azzaro. Všechny tyto vůně jsou svěží, jen Cool Water Men je v porovnání s nimi výrazně kořenitá.

Parfém Dunhill Desire Blue nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 445,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>