«

»

Elizabeth Arden - 5th Avenue
Světoznámá, dnes už klasická vůně 5th Avenue od Elizabeth Arden symbolizuje luxus. Sen, který se proměnil v realitu. V roce 1996 ji navrhla Ann Gottlieb a název získala po proslulé ulici v New Yorku. Ženy, které si tuto parfémovou vodu oblíbí, už zpravidla žádnou jinou nechtějí…

Elizabeth Arden 5th Avenue

Tato vůně je výrazně květinová. Na někoho až moc. Ukrývá spoustu vonných esencí. Její základ tvoří ambra, tibetské pižmo, santalové dřevo, kosatec a vanilka. Srdce obsahuje bulharskou růži, fialku, ylang-ylang, jasmín, indickou tuberózu, broskev, hřebíček a muškátový oříšek. Hlava se skládá z šeříku, lipového květu, orosené magnólie, exotické mandarinky, bergamotu a konvalinky.

5th Avenue představuje jemnou vůni jara. Je sladší, květinová, harmonická a v průběhu času se nijak zvlášť nemění. Vyniká v ní šeřík, broskev, konvalinka, růže a lípa. Bohužel na těle příliš dlouho vonět nevydrží a je nutné aplikovat ji během dne znovu. Snad i proto se prodává ve větších baleních… Nejedná se o žádnou novinku, a tak se její cena drží celkem při zemi. I to největší balení obvykle pořídíte za cenu do 650 Kč.

Tato parfémová voda bude slušet zejména úspěšným inteligentním ženám od středního věku. Perfektně doplní elegantní kostýmek. Je vhodná spíš na denní nošení než na večer či slavnostní příležitosti. Pro ně bude vhodná nějaká výraznější vůně. Výhodou je, že je možné používat ji po celý rok, aniž by kohokoliv obtěžovala.

5th Avenue od Elizabeth Arden je na trhu ve flakónech o objemu 30, 75 a 125 ml. Potěší i nádherná dárková sada, ukrývající kromě 125 ml parfémové vody i miniaturku do kabelky a tělové mléko, které celkový dojem z vůně ještě podtrhne. Zajímavá je i novější, orientální verze After Five nebo její ovocnější podoba 5th Avenue Style. Pokud 5th Avenue už nějakou dobu používáte a toužíte po jiné, ale podobné vůni, vyzkoušejte třeba Lacoste Pour Femme. Stoprocentně nebudete litovat!

Parfém Elizabeth Arden 5th Avenue nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 125 ml 489,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>