«

»

Gucci Eau de Parfum
Smyslná, vzrušující, svůdná… Taková je parfémová voda od italské značky Gucci. Jak je vidět, tvůrci si s jejím názvem hlavu příliš nelámali a pojmenovali ji jednoduše Eau de Parfum. Ostatně proč ne.

Gucci Eau de Parfum

Tato vůně pro ženy vznikla roku 2002. Vytvořili ji návrháři Daniela Roche a Tom Ford. Je charakterizována jako květinově orientální, což dokonale sedí. Má se skládat z pouhých tří složek – pižma, kmínu a kosatce, skutečnost ovšem bude poněkud jiná. Některé zdroje uvádějí, že základ tvoří citrus, vanilka a pižmo, srdce kosatec heliotrop a cedr a nejvýraznější hlava se skládá z pomerančového květu, tymiánu a kmínu. Tato verze bude reálnější, kvalitní vůni totiž jen stěží vyrobíte z pouhých tří složek.

Gucci Eau de Parfum je k dispozici v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 a 75 ml.

Parfém je to poněkud zvláštní, jistě ovšem neotřelý a nejen díky živočišnému pižmu pro muže přitažlivý. Parfémové začátečnice ho pravděpodobně po prvním přivonění okamžitě jednou provždy zavrhnou s tím, „co je to za smrad“. Ale dopřejte mu čas…
Ano, někomu tato vůně bude připadat jako WC osvěžovač. Je to zkrátka další vůně patřící do kategorie „buď a nebo“. Buď si ji okamžitě oblíbíte, nebo ji odsoudíte. Proto si ji před koupí důkladně otestujte. Možná to tak na první pohled nevypadá, ale tato vůně má skrytý hluší smysl pro harmonii. Koření, byliny, dřevo a něžný pomerančový květ dodává vůni jemný závoj. Ano, kmín může leckomu vadit. Vůně vydrží vonět neobyčejně dlouho, budete ji cítit dokonce i po umytí. Na oblečení samozřejmě vydrží ještě delší dobu.

Eau de Parfum je vhodná pro duševně zralejší ženy. Perfektně se vyjímá v kombinaci s koženým oblečením či na kožešinách. Mladší ženy zase dovedou ocenit její o rok mladší verzi Gucci Eau de Parfum II.

Parfém Gucci Eau de Parfum nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 1329,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>