«

»

Dior Midnight Poison
Jako svůdná popelka v honosném paláci na plese se budete cítit s vůní Midnight Poison od Diora. Okouzlující tmavomodré šaty, výrazné líčení, nádherný účes, … Ostatně právě taková je i reklama na tuto parfémovou vodu, jejíž tváří se stala herečka Eva Green. Vůně byla představena roku 2007 a sestavili ji pánové Jacques Cavalier a Olivier Cresp ve spolupráci s Francois Demachy LVMH.

Dior Midnight Poison

Dior Midnight Poison je už pátou vůní Diorovy řady Poison. První Poison spatřil světlo světa již roku 1985. V roce 1994 následoval Tendre Poison, poté roku 1998 Hypnotic Poison a roku 2004 Pure Poison. U Midnight Poison se jedná se o orientální dřevitou vůni. Základ ukrývá ambru, bourbonskou vanilku a ambrox, srdce se skládá z růže a pačuli a hlavu tvoří mandarinka, pomeranč a bergamot.

Nejprve ucítíte svrchní citrusové tóny mandarinky a bergamotu, poté se dostanete k růži, pačuli, ambře a troše vanilky. Celkový dojem je mentol, mýdlo, pačuli a zase pačuli. Postupem času vůně zesládne, ale za sladkou se rozhodně označit nedá. Převládá mentolový dojem.

Vůně je omamná, tajemná, svůdná, hříšná a je v ní cosi dekadentního. Patří mezi výrazné vůně. Na denní nošení se nehodí, ale udělá z vás královnu večera! Kombinace s černými přiléhavými šaty bude dokonalá. Zkuste ji nastříkat do čerstvě umytých vlasů a vůně se za vámi bude šířit jako magický závoj, který upoutá každého. Mimochodem, parfémová voda Midnight Poison je vhodná spíš pro tmavovlásky. Jedná se o těžkou, dlouhotrvající vůni, pro někoho maličko pánskou. Je podobná spíše klasickému Poisonu než ostatním vůní z této řady a je také svěžejší. Má velmi dobrou výdrž. Vždyť Dior nabízí sice dražší, zato kvalitní vůně z přírodních komponentů.

Mysticky tmavý flakón, opět připomínající nádobu na jed, svou barvou skutečně připomíná půlnoc. Vůně se prodává v podobě parfémové vody ve flakónu o objemu 30, 50 a 100 ml. Za hranicemi seženete i sprchový gel, deodorant, tělové mléko, pudr nebo čistý parfém. Ten je ještě úchvatnější. Hříšnost, plnost, kulatost. Pořádná dávka sex-appealu!

Vyzkoušet můžete i verzi Midnight Poison Elixir.

Parfém Dior Midnight Poison nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2550,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>