«

»

Dior Dune
Toaletní voda Dune od Diora přináší útěk na dovolenou snů, do oázy klidu, bezpečí a lásky. Jako když se bosky se procházíte po pláži a moře vám sem tam omyje kotníky. A nebo jako když vezmete do dlaní hrstku písku a pozvolna ji necháte dopadnout zase na zem… Roku 1991 ji vyrobil a představil Jean Luis Sieuzac a hned o dva roku později se stala v rámci prestižního ocenění FIFI nejlepším parfémem roku 1993.

Dior Dune for Women

Dune, přesněji Dior Dune for Women, je květinově mořská vůně. Spojuje čistotu, teplo a koření. Základ vůně ukrývá pižmo, ambru, lišejník, vanilku, pačuli, musk, santal a fazoli tonku. Srdce tvoří vanilka, fialka, jasmín, růže, ylang-ylang, orris, pivoňka a bílá frézie. Hlava je pak složena z lilie, pivoňky, růžového dřeva, rybízu, fíků a bergamotu. Jedna z mála vůní, kde se ingredience v různých vrstvách opakují…

Vůně je trochu zvláštní, zdaleka se nelíbí každé ženě. Zcela jistě je však elegantní, ženská a u mužů sklízí kladné ohlasy. Zpočátku je vůně svěží a suchá, později je sladší a kořenitější. Suchý tón nadále zůstává. Tuto vůni ucítí okolí až ve vaší těsné blízkosti a nebude tedy nikoho obtěžovat. Dune má skvělou výdrž, voní opravdu dlouho. Však je to Dior.

Vyhovuje především ctižádostivým ženám, úspěšným v práci. Ženám, které vědí, co chtějí a jdou si za tím. Dune skvěle doplní elegantní kostýmek. Hodí se na jednání i na slavnostní události. Co se věku nositelky týče, měla by být dospělá tělesně i duševně. Tato vůně rozhodně není pro patnáctileté dívenky v otrhaných džínách.

Dune od Diora je na trhu v podobě toaletní vody. Její překrásný flakón má barvu písku. Můžete si vybrat z objemů 30, 50 a 100 ml. Pro muže je tu pak Dune for Men.

Vůně je to podmanivá, zdaleka ne však pro každou. Před koupí je vhodné důkladně ji vyzkoušet.

Parfém Dior Dune for Women nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2239,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>