«

»

Dior Dolce Vita
Dior Dolce Vita, v překladu sladký život, je další luxusní klasika od Diora. Roku 1995 ji navrhli Pierre Bourdan a Maurice Roger a hned o rok později tato vůně získala ocenění FIFI Europský parfém roku 1996.

Dior – Dolce Vita

Tato toaletní voda patří mezi orientálně dřevité vůně. Ačkoliv její název (v překladu „sladký život“) vzbuzuje dojem velmi sladké vůně, Dolce Vita je sladká, ale přiměřeně. Navíc se jedná o velmi vyrovnanou a nadšasovou vůni.

Co se složení této kouzelné vůně týče, základ je složen ze santalového dřeva, vanilky a heliotropu, srdce z meruňky, broskve a skořice a na první dojem nejvýraznější hlava vůně se skládá z květin. Z lilie, růže a magnolie. Právě broskev a skořice „vykukují“ nejvíce, a to velmi příjemně.

Dolce Vita je k dostání pouze v podobě toaletní vody, ale nemějte žádné obavy, i ta voní dost intenzivně. Prodává se o objemu 30, 50 a 100 ml. Pokud tuto vůni používáte delší dobu, dochází vám balení a chcete po ní sáhnout znovu, můžete ušetřit tím, že si pořídíte tester. Mívá nepotištěnou krabičku a může mu chybět víčko, ale pro osobní spotřebu je to ideální volba.

Vůni bych doporučila dospělým, avšak duševně mladým ženám zhruba od 20 do 55 let, ale rozhodující nechť je vkus každé z nás. Co se vhodného ročního období týče, výběr je neomezený. V létě si s touto vůní budete připadat, jako byste splynula se saharou, zatímco za chlaných podzimních a zimních dní bude tato vůně krásnou vzpomínkou na ty teplé letní dny a večerní posezení. Stejně tak i místa, kam tuto vůni nosit, jsou nevyčepatelná. Dolce Vita se hodí do práce, do divadla, na večírek, … Jedna moje známá říká, že má tuto vůni tak ráda, že ji nosí výhradně na párty. Kdykoliv si k ní během všedních dní přivoní, ocitne se rázem na večírku.

Roku 1998 spatřila světlo světa i její odlehčená verze Eua De Dolce Vita. Hledáte-li podobnou vůni, vyzkoušejte třeba Cašmir od Chopard.

Parfém Dior Dolce Vita nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2399,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>