«

»

Versace Versense

Nejnovější dámskou vůní od Versace je Versense. Roku 2009 ji navrhl Alberto Morillas a reklamní tváří je Toni Garrn.

Versace – Versense

Zkuste se na chvíli uvolnit. Zavřete oči a představte si horko k padnutí, moře a pláž. Procházíte se se svým milým bosi podél moře, které se díky vlnám neustále přibližuje a oddaluje, žhavý písek vám propaluje chodidla, … a místo osvěžujícího lehkého vánku vás chladí Versense od Versace.

Vůně je charakterizována jako květinově zelená.  Začátek je citrusový a následuje pozvolný přechod ke květinám. Je to taková optimistická, lehká, svěží, citrusová toaletní voda. Vůně byla sestavena z prvků Středozemního moře a dokonale spojuje svěžest a energii. Základ se skládá z cedru, santalu, olivového dřeva a pižma. Srdce je složeno z fíku, mořské lilie, kardamonu a jasmínu. Dominantní hlava byla vytvořena z bergamotu a zelené mandarinky.

Versace Versense je na trhu v podobě toaletní vody o objemu 30, 50 a 100 ml. Nádherná je i dárková sada. Výdrž této toaletní vody není kdovíjaká, a tak je lepší koupit větší balení.

Nyní pár slov o flakónu. Jedná se o jednoduchou „lahvičku“ s tváří Donatelly Versace, která po nešťastné smrti svého bratra, módního návrháře Gianni Versaceho, značku převzala. Typický flakón značky Versace, který mají i vůně Versace Pour Femme nebo Versace Pour Homme. Výhodou je, že tento tvar je pro nošení v kabelce ideální.

Tato vůně bude slušet zejména mladým ženám a dívkám. Hodí se hlavně na běžné nošení. Do školy, do práce, na nákupy, letní dovolenou nevyjímaje. Budete sexy!

Další podobnou „zelenou“ vůní je Cristalle od Chanel. Ačkoliv je dvojnásobně dražší, momentálně je za našimi hranicemi hodně propagovaná. Můžete vyzkoušet i ji.

Parfém Versace Versense nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 1099,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>