«

»

Jadore

Vůně J´adore vznikla roku 1999 a hned o dva roky později získala v rámci ocenění FIFI titul nejlepší parfém roku 2001. Čím to bude?

Dior – J´adore

Dior J´adore je květinově ovocná vůně. V základu najdete amarantové dřevo, ostružiny a pižmo. Srdce se skládá z jasmínu Folback, damašské švestky, fialky, kandované orchideje a růže Breathless. Hlava je složena z mandarinky, listů břečťanu a květů michélie.

Jde o kvalitní, nezaměnitelnou vůni, která není zbytečně výstřední. Vezmete-li J´adore ke kostýmku, vůně eleganci jen podtrhne. Ale s čistým svědomím můžete tuto vůni, dnes už moderní klasiku, nosit i k džínům. Jednoduše podtrhne Vaši ženskost. Vůně je vhodná pro jakoukoliv příležitost, jak pro slavnostní události, tak na denní nošení do práce. Ani s vhodným ročním obdobím si nemusíte lámat hlavu, hodí se pro všechna. Vůně působí velmi klidně a něžně, spojuje v sobě jednoduchost i vytříbenost. Doplní, ale nezastíní Vaši osobnost. Stačí málo a budete svůdná.

J´a dore od Diora je k dostání v podobě parfémové nebo toaletní vody, v zahraničí nebo na letišti i jako čistý parfém. Toaletní nebo parfémovou vodu sežetene o objemu 50 nebo 100 ml. Pro dokreslení celkového dojmu se doporučuje používat i další produkty z této řady, například mýdlo, sprchový gel, tělové mléko, tělový olej nebo přípravky do vlasů. Nejen své blízké můžete potěšit i překrásnou dárkovou sadou, která kromě vůně obsahuje i některý z těchto výrobků.

Pokud se vám J´adore líbí, vyzkoušejte i její citrusovou verzi J´adore L´Eau Cologne Florale nebo výrazně jasmínovou J´adore L´absolu.

Parfém Dior J´adore nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 2690,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>