«

»

Bright Crystal

Jemná, uklidňující, velmi nekonfliktní a příjemná. Toaletní voda Bright Crystal od Versace. Vznikla v roce 2006, kdy ji navrhl Alberto Morillas.

Versace – Bright Crystal

I když je Bright Crystal květinová vůně, určitě by ji neurazilo ani zařazení mezi ty květinově ovocné. Základ tvoří rostlinná ambra, pižmo a mahagon. Srdce se skládá z pivoňky, magnólie a lotusu a hlava z velmi výrazného granátového jablka, yuzu a ledového akordu.

Tato toaletní voda je velmi svěží, uklidňující, něžná, vyvolává samé pozitivní pocity. Dovedu si představit, že tak nějak mohou vonět maminky, když uspávají svá děťátka. Bright Crystal vás zahalí vás do oblaku jemné, svěží vůně. Nekřičí, neobtěžuje. Je to taková vůně čistoty. Není silná, a tak si ji mohou dovolit i ty ženy, které vůně nerady nosí. Vydrží vonět až 16 hodin, tedy po celý den.

Ačkoliv je to vůně velmi jemná a křehká, zároveň je také svůdná a sexy. Kapička před odchodem do postele nenechá žádného muže spát. Bright Crystal sluší stejně jako jiné svěží vůně zejména mladým ženám, ale tuto si mohou dopřát i jejich maminky a babičky. Hodí se snad pro jakoukoliv příležitost. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že víčko flakónu, připomínající krystal, není ideální pro nošení v kabelce. Je totiž zbytečně velké a těžké. Ale i tak je vůně velmi žádaná.

Vůně se prodává v balení po 30, 50 a 90 ml  i jako součást nádherné dárkové sady s tělovým mlékem a kosmetickou taštičkou. Sběratele miniatur jistě ocení i miniflakón s 5 ml této vůně.

Podobná je i toaletní voda Envy Me značky Gucci nebo Addict 2 od Diora .

Parfém Versace Bright Crystal nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 90 ml 1019,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>