«

»

Light Blue

Vůně pro ženy, která roku 2001 rozbouřila vody parfémového průmyslu. Znalkyněmi vůní nenáviděná a masou milovaná toaletní voda Light Blue od Dolce & Gabbana. Za svou svěžest, čistotu a jiskřivost vděčí cedru, ambře a pižmu v základu, jasmínu, bílé růži a bambusu v srdci a jablku Granny Smith, sicilskému cedru a modrému zvonku ve svrchních tónech hlavy.

Dolce & Gabbana – Light Blue

Light Blue patří do skupiny květinově zelených ovocných vůní. Po aplikaci nejvýrazněji vyniká zelené jablko a také citrusy. Light Blue je taková vůně čistoty. Nemáte-li chvilku na sprchu, použijte tuto vůni a můžete bez obav vyrazit ven.

Tuto vůni bych doporučila zejména pro mladší ročníky, ovšem ani ženám v letech zapovězena není. Hodí se především na léto, ať už na romatické procházky po pláži nebo jen do zaměstnání za horkých letních dní u nás. Muži ji vnímají jako velmi ženskou, a tím pádem i přitažlivou.


Toaletní voda Light Blue je velmi komerční, profláklá. Je neutrální, vhodná i jako dárek. Stačí, když má obdarovaná ráda svěží, jiskřivé vůně. Jednu dobu ji chtěla doslova každá, a kdykoli muži sháněli vůni pro svou partnerku, automaticky jim byla nabízena Light Blue. Druhou stranou mince byl ovšem fakt, že tak nositelky připravili o možnost být výjimečné a ty pak splynuly s davem.

Prodává se v podobě toaletní vody o objemu 25, 50 a 100 ml. Báječné je doplnit ji i o další produkty z této řady, jako je sprchový gel  či deodorant ve spreji. Muži jistě ocení i pánskou verzi Light Blue Pour Homme.
Za podobné vůně lze označit toaletní vodu Moschino Funny nebo parfémovou vodu Eclat D´Arpege od Lanvin.

Parfém Dolce & Gabbana Light Blue nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 1399,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>