«

»

L´Eau D´Issey
Nádherná vůně, souznící s přírodou, to je L´Eau D´Issey od Issey Miyake. Radost udělá jak dospívající dceři, tak i její babičce, je zkrátka nadčasová. Působí natolik přirozeně, že mnoho lidí ani nevnímá, že jste se navonila.

Issey Miyake L´Eau D´Issey

L´Eau D´Issey je velmi ženská a elegantní. Jedná se o květinově vodní zelenou vůni. Její základ tvoří cedr, pižmo, ambra a santal. Srdce je složeno z pivoňky, karafiátu, lilie a konvalinky a hlava z lotusu, frézie, bramboříku a výrazného, avšak příjemného melounu. Vůně je jako stvořená pro jarní a letní dny. Souzní s kvetoucími stromy, s trávou, květinami.

Na trhu se objevila roku 1992 a hned si získala sympatie mnoha žen. Některé si ji oblíbily natolik, že už jinou hledat nechtějí. Za žádnou by ji nevyměnily. Od uvedení na trh uplynuly pouhé dva roky a již v roce 1994 tato vůně získala prestižní ocenění FIFI za nejlepší parfém roku.


Jedná se o lehkou vůni, a tak si ji můžete pořídit pouze v podobě toaletní vody. To však neznamená, že nebudete vonět dostatečně inzenzivně, opak je pravdou. Pokud ji aplikujete ráno před odchodem do práce, vydrží vonět až do večera. V průběhu dne se samozřejmě mění, po několika hodinách vybledne k lehčí vůni lilie. Prodává se v balení po 50 a 100 ml. Nabízí se i nespočet dárkovým sad, skýtajících vůni a tělové mlého či sprchový gel.

A další bonus, je tu i pro muže! Pánská verze L´Eau D´Issey pour Homme je příjemně citrusová a určená pro ty, kteří upřednostňují lehké svěží vůně. Je k dostání se o objemu 40, 75 a 125 ml. Vůni ještě zvýrazníte, pokud použijete spolu s toaletní vodou i vodu po holení.

Jak dámská, tak pánská toaletní voda je lehoučká, svěží velice sexy. Vsaďte se, že se vás neznámí lidé zeptají, čím tak nádherně voníte.

Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 1179,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>