«

»

Dior Fahrenheit
Klasická vůně pro drsné muže s romantickým srdcem. To je Fahrenheit od Diora.

Jean Louis Sieuzac a Maurice Roger chtěli vytvořit originální vůni. Takovou, jaká tady ještě nebyla. Roku 1988 spatřila světlo světa toaletní voda Fahrenheit a vzápětí se stala hitem sezóny. Od října do prosince toho roku se jí prodal rekordní počet 1,4 milionu kusů. Porazila do té doby nejúspěšnější Poison od téže značky a stala se nejprodávanější vůní v celé parfémové historii.

Dior Fahrenheit

Dior Fahrenheit se otevírá vůní zimolezu, bergamotu a tlumeného hlohu. Základ tvoří santalové dřevo, kůže a cedrové dřevo. V srdci najdete včelí vosk, ambru a květy fialky. Hlava se skládá z bergamotu, citrónu, levandule a květů hlohu. Co se charakteristiky týče, vůně je označena jako dřevitě květinová balzamová.

Tato mužná kořeněná vůně přitáhne nos každé ženy. Pokud chcete získat srdce své vysněné, neváhejte a vůni Fahrenheit od Diora vyzkoušejte. Pořídit si ji můžete v balení po 30, 50, 100 nebo dokonce 200 ml. Stejnou magickou moc má i deodorant a balzám či voda po holení. Ty vůni ještě podpoří.


Dnes jsou na trhu i dvě varianty toaletní vody Fahrenheit. Patří mezi ně odlehčená, čistá, svěží vůně Fahrenheit 32 a těžší orientálně dřevitá toaletní voda Fahrenheit Absolute.

Vůně je vhodná i jako dárek. Vždy je sice lepší neznámou vůni vyzkoušet a teprve potom koupit, ale u vůně Fahrenheit je možné zariskovat a koupit ji naslepo. Ovšem pouze za předpokladu, že obdarovaný těžké kořeněné vůně používá.

Fahrenheit se hodí na muže bez rozdílu věku. Jak na elegantního manažera s kufříkem, tak na drsného rockera. Vůně Frahrenheit od Diora zkrátka podtrhne silnou osobnost.

Parfém Dior Fahrenheit nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 100 ml 1839,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>