«

»

Acqua di Gioia
Cítíte se unavená velkoměstem? Toužíte po návratu k přírodě? Pak je tu právě pro vás nová vůně od Armaniho Acqua di Gioia. Inspirována byla několika letními pobyty slavného módního návrháře Giorgia Armaniho na ostrovech Pantelleria a Antigua, tedy útěkem do panenské přírody, kde obnovujeme energii tolik potřebnou pro tělo i duši. Její flakón symbolizuje průzračně čistou kapkou vody.

Armani Acqua di Gioia

Vůně byla představena v březnu 2010 a v červnu se dostala na pulty jak internetových, tak kamenných obchodů. Rázem se stala hitem léta.

Složení parfémové vody bylo inspirováno silnou a důstojnou ženou se svobodným duchem. Její tvůrci Loc Dong, Anne Filipo a Dominique Ropion ji vnímají jako Evino svádění a zejména již zmíněný návrat k přírodě. Základ vůně tvoří cedr, žlutý cukr a labdanum. Srdce je složeno z vodního jasmínu, pivoňky a červeného pepře. Hlava se skládá z máty a citrónu a právě tyto dvě ingredience jsou ze všech nejvýraznější. Co se charakteristiky týče, jedná se o květinově vodní vůni.


Názory na ni jsou rozporuplné. Některé ženy ji pro její nekoplikovanou svěžest milují, naproti tomu jiné ji označují za tuctovou, lepivě bonbonovou vůni. Záleží zkrátka na jejich vkusu. Ať už tak či onak, muži ji vnímají jako neuvěřitelně přitažlivou.

Armani Acqua di Gioia se nabízí v podobě parfémové vody o objemu 30, 50 a 100 ml. Pro podtržení vůně je vhodné použít i tělové mléko téže značky. Seženete ho o objemu 200 ml.

Mezi podobné vůně patří například Davidoff Cool Water Woman, dále
L´Eau D´Issey od Issey Miyake nebo třeba Bright Crystal od Versace. Jasmínem ji připomíná i Jadore L´Absolu od Diora.

Až si budete chtít od ruchu velkoměsta odpočinout a nabrat nové síly, sáhněte po čisté a svěží vůni Acqua di Gioia. Rázem se ocitnete na tropickém ostrově…

Parfém Armani Acqua di Gioia nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 50 ml 1109,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>