«

»

Lacoste Essential

Zkuste si představit moře, pláž a jemný citrusový vánek… Přesně taková je pánská vůně Lacoste Essential. Její základ tvoří pačuli, santalové dřevo a dřevitý akord, srdce černý pepř a růže a hlavu svěží vodní citrusové tóny, tangerinka, bergamot, rajčatové lístky a černý rybíz. Na trh byla uvedena roku 2005.

Lacoste Essential

Lacoste Essential je typická „zelená“ vůně, která sluší především mladým sportovně založeným mužům, kteří nemusí nutně hrát golf. 🙂 Na většinu žen působí jako magnet, je jednoduše sexy.

Toaletní vodu si můžete pořídit v balení 40, 70 a 125 ml. Ještě větší úspěch u žen sklidíte, použijete-li spolu s toaletní vodou, ať už tuhý deodorant nebo ten ve spreji a vodu po holení.


Vždy se doporučuje vyzkoušet vůni přímo na tělo, počkat alespoň patnáct minut a teprve poté se rozhodnout, zda vám vůně vyhovuje nebo je vám naopak nepříjemná a chtěli byste raději jinou. U Lacoste Essential je výběr jednodušší. Nemáte-li čas zajít do parfumerie a svěží citrusové vůně se vám líbí, nemějte strach objednat ji i bez vyzkoušení. Určitě nebudete litovat.

Pokud hledáte podobnou vůni, zkuste například její sestru Lacoste Essential Sport , Gucci by Gucci Sport nebo třeba Chanel Sport. Vůni Lacoste Essential můžete bez obav koupit i jako dárek a určitě nezklame. Když jsem ji poprvé darovala k Valentýnu svému příteli, okamžitě si ji zamiloval a už nechce jinou.

Parfém Lacoste Essential nabízí:

E-shop Objem Cena
     
Parfemy.cz 125 ml 959,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete použít tyto HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>